-- Adversting 9 --

-- Adversting 10 -- 

 


Ankara Meslek Hastalıkları hastanesine gidecek arkadaşlar için bilgilendirme

00:00:00 | 2018-01-03
     

Ankara Meslek Hastalıkları hastanesine gidecek arkadaşlar için bilgilendirme

Arkadaşlar Ankara ilinde oturan veya Ankara iline yakın illerde ikamet eden arkadaşlarımızdan Terörle Mücadele ederken yaralanıp vücutlarında mermi ve şarapnel parçaları alınamadığından dolayı bu parçalarla yaşayan arkadaşlar Ankara Meslek Hastalıkları hastanesine gidecek muayene olmaları gerekmektedir. 

Hastaneye giderken askerde yaralandığınıza dair bir belge veya komutanlık yazısı ile gitmeniz yeterli.

Öncelikle SGK lı olan her arkadaşımız hiçbir ücret ödemeden bu testleri yaptıra bilirler

Şayet hiçbir sosyal güvencesi olmayanlar arkadaşlarımız ise SGK lı olarak müracaat eden arkadaşların sonuçları doğrultusunda, eyer vücutlarında kursun ve arsenik çıktığı kanıtlanırsa, sosyal güvencesi olmayan arkadaşlarımız hiçbir ücret ödemeden direk muayene olma hakkı doğuyor, yalnız biraz beklemeleri lazım gerekirse onlar içinde ayrıca bilgilendirme yapacağız.

Hastane yönetimiyle görüşüp bilgilendirdik, sizler hakkında bilgileri var hastanenin 1.katına çıkıp Meslek doktoruna gidip muayene olmanız yeterli

Yapmanız gereken 1. Kat daki Meslek Doktoruna; ben Askerlik görevimi yaparken terörle mücadele ederken yaralandım vücudumda mermi veya şarapnel parçasıyla yaşıyorum Kronik ağır metal testi yaptırmak istiyorum demeniz yeterli dokturlar bizim konu ile ilgili bilgiye sahiptir.

Sizlerden kan tahlili, idrar tahlili ve saç kılı testi yaptıracaklar

Özellikle saç kılı testi için; isteyen bir gün önce, isteyen ise muayene olduğu gün Kafasının Ense bölümünden bir çorba kaşığı kadar saç kestirip bir zarfa koyum hastaneye teslim etmeleri gerekmektedir.

Tahlil sonuçları yaklaşık olarak 8 ün sonra çıkıyor

Daha detaylı bilgi için Ankara’da ikamet eden Ferhan Balcı 0545 874 17 83 ile iletişime geçebilirsiniz

Not: Tahlil sonuçları alan arkadaşlar İvedi olarak bizlere Atilla Polat 0544 689 51 56a ait telefona watsaptan bildirmeniz gerekmektedir. Bizlerde ona göre çalışma yapacağız.

Saygılarımızla.

Hastane Adresi: Osmangazi Mahallesi, Atlılar Sok No:45, 06280 Keçiören/Ankara

-- Adversting 6 --


ETİKET :  asker polis şehit gazi tmsy tmsy derneği malul sayılmayan gaziler muharib gaziler gaziler vakfı gaziler derneği terörle mücadele madalyasız gaziler şehit gazi haber gaziler günü kurşun zehir şarapnel

Tümü